سه‌شنبه, 13 خرداد 1399 English
گروه ها

گروه عمران


مهندسي عمران از ديرباز طلايه دار سازندگي و آباداني در كشورها بوده كه قدمتي بسيار ديرين دارد. امروزه پيشرفتهاي صنعتي و همچنين لزوم مقابله با خطرات جانبي از جمله زلزله،‌ سيل، و ... نقش اين رشته را روز به روز پررنگ تر مي كند. در اين راستا گروه مهندسي عمران دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول مصمم است با تمامي امكانات و تلاش مستمر مسئوولين و اساتيد، دانش آموختگاني مفيد را به جامعه تحويل دهد.


اين گروه كار خود را از سال 1371 با يك رشته كارداني شروع كرده و هم اكنون داراي 2 رشته در مقطع كارشناسي ارشد، 2 رشته در مقطع كارشناسي و 3 رشته در مقطع كارداني مي باشد. آمار بسيار بالا در قبولي دانشجويان از مقطع كارداني به كارشناسي و همچنين كارشناسي به كارشناسي ارشد و نيز آزمونهاي استخدامي و جذب نيروي متخصص به بازار كار نشان دهنده موفقيت اين رشته در دانشگاه مي باشد. اين گروه در حال حاضر داراي 19 هيأت علمي، 30 استاد حق التدريس و 8 تكنسين و حدود 1500 دانشجوي مشغول به تحصيل مي باشد و تاكنون توانسته بيش از 2000 نفر فارغ التحصيل را به جامعه مهندسي كشور تحويل دهد.


فضاي كارگاهي اين گروه فضايي بسيار مفيد است كه 6 كارگاه را در برمي گيرد و در آنها دروس آزمايشگاهي، كارگاهي، تحقيقات رايانه اي و نرم افزاري برگزار مي گردند.


دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول