يکشنبه, 28 دی 1399 English
اطلاعیه های امور مالی

معاونت اداری و مالی - معاونت مالی

 

قابل توجه دانشجویان گرامی:

در صورت عدم پرداخت بدهی شهریه تا تاریخ 92/12/15 کلیه بدهی به وام کوتاه مدت صندوق رفاه تبدیل می‏گردد . لازم به ذکر است وام مذکور تا زمان توزیع کارت بدون کارمزد می‏باشد و پس از آن مشمول کارمزد می‏شود.

 

قابل توجه دانشجویان گرامی:

 با توجه به اینکه کل شهریه ترم باید در پایان حذف و اضافه واریز گردد در صورت عدم پرداخت شهریه تا تاریخ 14/12/92 به معنی درخواست وام تلقی می­گردد و توسط صندوق رفاه به اندازه بدهی برای دانشجویان  وام تقسیط کوتاه مدت لحاظ می­گردد و شروع قسط وام نیز از اسفندماه بوده و تا قبل از امتحانات وام بدون کارمزد بوده و بعد از آن مشمول کارمزد می­باشد.

لحاظ هیچگونه حضور دانشجو و ثبت­نام نیاز نمی باشد.

دانشجویانی می توانند در نیمسال دوم 2-93-92 حذف و اضافه نمایند که شهریه ثابت و متغیر خود را پرداخت نمایند، در صورت عدم امکان واریز پرداخت شهریه متغیر، نسبت به درخواست وام 48 ساعت قبل از زمان حذف و اضافه از طریق وب سایت دانشگاه اقدام نمایند.

   

خطوط ويژه ارتباط با امور شهريه در ايام توزيع كارت و انتخاب واحد (ساعات اداري) 09337809481 و 09337809482 مي باشد .

 

 

دانشجویان گرامی:

جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال 1-93-92 نسبت به تسویه بدهی شهریه و صندوق رفاه، اقدام لازم صورت گیرد. لازم به ذکر است که بدلیل حضور کارکنان امور مالی و صندوق رفاه دانشجویی در حوزه های برگزاری امتحانات، دوایر مذکور در این زمان تعطیل می باشند.

 

  

 

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند از تاریخ 89/6/10 پرداخت بدهی شهریه و خوابگاه فقط بصورت غیرحضوری (الکترونیکی) می باشد. لذا دانشجویان گرامی با داشتن حساب سیبا (ملی کارت) و اخذ رمز دوم ملی کارت (از خودپردازهای بانک ملی) جهت پرداخت بدهی اقدام نمایند.

 

 

كليه دانشجويان جهت ثبت فيش های واريزی از طريق حساب سيبا به امور شهريه خود مراجعه کنند، در غير اينصورت فيشهای واريزی فوق در كارنامه های مالی دانشجويان ثبت نـمی گردد.

  • جهت واریز شهریه می توانید از سیستم پرداخت الکترونیکی استفاده نمایید.
  • در صورت واریز شهریه به حساب سیبا جهت ثبت فیش واریزی از فکس شماره ذیل استفاده نمایید:

 امور مالی و صندوق رفاه دانشکده علوم انسانی :   (فاکس)  6262995

صندوق رفاه دانشکده فنی و مهندسی :                (فاکس)  6269314  


دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول